Ugrás az kosaramhoz
Szakértő segítség - Hétfőtől-péntekig: 9:00-16:00
mobil elérhetőség 06-70/420-0011
email elérhetőség nagyker@gomoriszerviz.hu
Gömöri Alkatrész Kft. logója
  

MÉRET KERESŐ

PORZSÁK KERESŐ

SZŰRŐ/HEPA KERESŐ

TARTOZÉK KERESŐ

DOKUMENTUMOK

Termékcsoportok
Zelmer Porszívó és Takarítógép Tartozékok Alkatrészek
Zelmer Szűrők és Filterek
Zelmer Húsdaráló Alkatrészek
Zelmer Konyhai kisgép Alkatrészek
Egyéb Porszívó Tartozékok, Alkatrészek
BOSCH Gyári Tartozékok, Alkatrészek
ETA Gyári Porszívó Tartozékok, Alkatrészek
Sencor Gyári Porszívó Tartozékok, Alkatrészek
Porszívó és Takarítógép Motorok
Szénkefék Háztartásigépekhez
Szolgáltatások
Konyhai és Háztartási Tartozékok (kávéfilterek, sütőzacskók, alufóliák, gumikesztűk, ...
Egyéb

Porszívó Hepa Filter / Motorvédő Szűrő hengeres FIELDMANN FDU 9003 / FDU 2002-E / 2006-E Hamuporszívóhoz 50001565 Gyári MOSHATÓ


Termék url-je leolvasható QR kód olvasóval
Cikkszám: GA4543

Nettó: 3142 Ft
Bruttó: 3990 Ft
Egységár: 3990 Ft/db
Az ár tartalmazza az ÁFA-t!
Készleten van
Leírás:

Fieldmann FDU 9003 gyári, mosható hengeres HEPA filter és motorvédő szűrő

A Fieldmann FDU 9003 gyári, mosható HEPA filter kifejezetten a kompatibilis Fieldmann FDU 2002-E és FDU 2006-E hamuporszívókhoz készült. A hengeres kialakítású szűrő segít felfogni a porszívózás során keletkező finom hamut, port és egyéb apró szennyeződéseket, ezáltal támogatja a készülék hatékony szűrőrendszerét és a motor védelmét. Gyári termékazonosítója: 50001565.

A HEPA filter a hamuporszívó szűrőrendszerének fontos része. Segít megakadályozni, hogy a tartályba került finom hamu- és porszemcsék továbbjussanak a motor irányába, illetve visszakerüljenek a helyiség levegőjébe. A sűrű, redőzött szűrőanyag nagy felületet biztosít a finom szennyeződések visszatartásához.

A tiszta és megfelelő állapotú Fieldmann hamuporszívó-filter hozzájárul az optimális légáramlás, a megfelelő szívóteljesítmény és a készülék megbízható működésének fenntartásához. Az eltömődött vagy sérült szűrő akadályozhatja a levegő áramlását, csökkentheti a porszívó teljesítményét, valamint a motor fokozott melegedését okozhatja.

Az eredeti, gyári kialakítás pontos illeszkedést és egyszerű cserét biztosít. A Fieldmann FDU9003 HEPA szűrő ideális választás az elhasználódott, sérült vagy erősen elszennyeződött eredeti motorvédő filter pótlására. A Fieldmann hivatalos adatai alapján az FDU 9003 szűrő az FDU 2002-E és FDU 2006-E hamuporszívókkal kompatibilis.

A filter mosható, tisztítható és többször felhasználható. Tisztítás után teljesen meg kell szárítani, és kizárólag száraz állapotban szabad visszahelyezni a hamuporszívóba. Szárítás közben ne tegye ki közvetlen napsütésnek vagy nagy hőhatásnak, mert az károsíthatja a szűrőanyagot.

Kompatibilis Fieldmann hamuporszívók

Fieldmann FDU 2002-E, Fieldmann FDU 2006-E

A csomag tartalma

  • 1 db gyári, mosható hengeres HEPA filter és motorvédő szűrő

A termék főbb jellemzői

  • Eredeti, gyári Fieldmann porszívószűrő
  • Termékjelölés: FDU 9003
  • Gyári termékazonosító: 50001565
  • Fieldmann FDU 2002-E hamuporszívóhoz
  • Fieldmann FDU 2006-E hamuporszívóhoz
  • Hengeres, redőzött HEPA filter
  • Motorvédő szűrőként is funkcionál
  • Mosható és többször használható kivitel
  • Segít visszatartani a finom hamut és port
  • Hozzájárul a motor védelméhez
  • Segít fenntartani a megfelelő légáramlást és szívóteljesítményt
  • Pontos illeszkedés és egyszerű csere
  • Eredeti Fieldmann tartozék

A hamuporszívó megfelelő működésének és hatékony szűrésének megőrzése érdekében rendszeresen ellenőrizze és tisztítsa a filtert. Ha a szűrő sérült, deformálódott, erősen elszennyeződött, vagy tisztítás után is akadályozza a levegő áramlását, javasolt a Fieldmann FDU 9003 HEPA filter és motorvédő szűrő cseréje.

Méretek:
Belső átmérő: 120mm
Külső átmérő: 146mm
Magasság: 118mm
Használati-Kezelési Útmutató:

Kezelési tanácsok a termékhez:

  • Ne használja, amennyiben sérült, mert a készülék meghibásodásához vezethet.
  • A filc vagy szivacs anyagú szűrőket ajánlott rendszeres időközönként magasnyomású levegővel kifúvatni.
  • Mosni csak a MOSHATÓ felirattal jelzet szűrőket és a csak szivacs anyagú szűrőket szabad. Ezután teljesen ki kell szárítani.
  • Szárítás alkalmával ne tegye ki nagy hőingadozásnak vagy napsütésnek, mert az a szűrő sérüléséhez vezethet.
  • Hepa szűrők legtöbb esetben papír anyagúak, így (ha nincs feltüntetve a MOSHATÓ felirat) ne mossa ki azokat, érdemes rendszeres időközönként magasnyomású levegővel kitisztítani, és ha a készülék melegedését okozza, akkor cserélni kell azt!
  • Felújításoknál keletkező törmeléket vagy finom port nem ajánlatos felszívni, mert az hamar eltömítheti a szűrőt és a készülék melegedéséhez majd későbbiekben a meghibásodásához vezethet.

A termék az alábbi készülék típusokhoz használható:
FIELDMANN FDU 2002-E, FDU 2006-E,

Kosaram

A kosár üres.

Csomagját már másnapra megkaphatja!

Ügyfeleink véleményei


"Korrekt termékek, gyors pontos kiszállítás. Köszönöm"
Gózon Attila
2120 Dunakeszi

Viszonteladókat keresünk!
PARTNEREINK

Invest Solidne Agd   Invest Solidne Agd   Porzsákneked hivatalos viszonteladónk   Zsákos online viszonteladónk   Kartal-Tex budapesti hivatalos viszonteladónk


Gömöri Alkatrész Korlátolt Felelősségű Társaság
2015-2026 © Minden jog fenntartva!
Az oldal betöltődött 0.4635 mp alatt.
Ugrás az oldal tetejére