Porszívó Hepa Filter készlet Electrolux Z 8230 / EF78 (2db/csomag) 9001967018 MOSHATÓ Gyári
)
Cikkszám: GA3536
Nettó: 7866 Ft
Bruttó: 9990 Ft
Egységár: 4995 Ft/db
Az ár tartalmazza az ÁFA-t!
Készleten van
Leírás:
1db központi levegőszűrő
MOSHATÓ
Használati-Kezelési Útmutató:
Kezelési tanácsok a termékhez:
-
Ne használja, amennyiben sérült, mert a készülék meghibásodásához vezethet.
-
A filc vagy szivacs anyagú szűrőket ajánlott rendszeres időközönként magasnyomású levegővel kifúvatni.
-
Mosni csak a MOSHATÓ felirattal jelzet szűrőket és a csak szivacs anyagú szűrőket szabad. Ezután teljesen ki kell szárítani.
-
Szárítás alkalmával ne tegye ki nagy hőingadozásnak vagy napsütésnek, mert az a szűrő sérüléséhez vezethet.
-
Hepa szűrők legtöbb esetben papír anyagúak, így (ha nincs feltüntetve a MOSHATÓ felirat) ne mossa ki azokat, érdemes rendszeres időközönként magasnyomású levegővel kitisztítani, és ha a készülék melegedését okozza, akkor cserélni kell azt!
-
Felújításoknál keletkező törmeléket vagy finom port nem ajánlatos felszívni, mert az hamar eltömítheti a szűrőt és a készülék melegedéséhez majd későbbiekben a meghibásodásához vezethet.
A termék az alábbi készülék típusokhoz használható:
AEG TwinClean ATC 8210...8280, ELECTROLUX TwinClean Z 8200...8280, TwinClean Z 8220N, TwinClean Z 8225, TwinClean Z 8230N, TwinClean Z 8234, TwinClean Z 8263,